Firma Profili (Hakkımızda)

Firma Profili (Hakkımızda)

HATVESAN MAKİNA vida kovan imalatı Sanayi Ticaret Ltd.Şti. Kurulduğu günden bu yanaplastik makinaları imalatında ve plastik hammadde ile üretim yapan firmaların çözüm ortağı olarakçeşitli ebatlarda VİDA,KOVAN,REVİZYON ve DİĞER YARDIMCI EKİPMANLAR üretmekteyiz.firmamız , hizmet verdiği üretici firmaların üretim aşamalarını kolaylaştırmak, daha yüksek kalitede üretim yapmalarını sağlamak, başarı grafiklerini yükseltmek ve üretim maliyetlerini düşürerek karlılıklarını artırmak için sürekli projeler geliştirmektedir.

Firmamızı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada istanbul’daki  benzer atölyelerden veya firmalardan  biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır. VİDA-KOVAN sektöründe hizmet veriyoruz.

Peki firmamız, diğer atölye ya da benzeri firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

"18 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi"

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

‘’Satış sonrası hizmetlerimiz ise kalite ve sürekli müşteri memnuniyeti ilkesine dayanır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.’’


scroll up